Акція «Посади свою діброву» | ZI.ua
Акция закончилась

Акція «Посади свою діброву»

эколог, активист
2 апреля 2017, 14:46

Сьогодні в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» на Донеччині відбулась обласна акція «Посади свою діброву». У акції взяли участь керівництво та співробітники ОДА, ГО "Екологія промислового регіону", ГО "Народна воля". Було висаджено близько десяти тисяч дубків на 2,6 гектарах на схилі гори Карачун.

«Дуже важливо, щоб після нас не пеньки залишилися, а дубовий гай. І це знакові речі. Кожна людина повинна виростити дитину, дерево. Ми сьогодні з вами рано піднялись, прийшли і зробили добру справу. Я дуже хочу, щоб ці дуби прийнялися, і років через п’ятнадцять ми зможемо приїхати сюди і побачити результати своєї праці», – наголосив голова Донецької облдержадміністрації.

Коллектив ГО "Екологія промислового регіону" присвятив висадку до щорічного заходу "Дерево Миру", кожен з нас висадив близько 50 дубів.

Величезна та яскрава екологічна акція принесла багато позитивних емоцій, нових знайомств та щиру впевненість, що ми зробили найкращу справу, плоди якої будуть жити віками.

Другие записи автора