Як налаштувати виплати на картки | ZI.ua
Акция закончилась

Як налаштувати виплати на картки

11 мая 2022, 19:54

Як налаштувати виплати на картки

Нові рішення для бізнесу пропонують сучасні універсальні платіжні системи. Вони користуються великим попитом, оскільки можна переказати кошти та заплатити за щось онлайн незважаючи на місце знаходження та ситуацію навколо. Це дуже зручно та ефективно. Головне правильно налаштувати картки таким чином, щоб не було ніяких заборон та інших проблем під час користування платіжною системою.

Масові виплати на картки – це класичний варіант того, як зараз можна надіслати заробітну платню, або придбати щось в інтернеті. Як правило, зазвичай платіжні системи використовують для бізнесу, щоб зберігати власний час та не переплачувати на процентах під час переказу коштів.

Детальніше про інтернет-еквайринг

Під час використання еквайрингу користувач отримує нові рішення для ведення фінансових справ та розширений платіжний функціонал. Можна обрати, як 1 продукт, так і декілька готових рішень. Масові виплати на банківські картки, грошові перекази у різні країни світу, доступ до терміналів та виконання всіх операцій онлайн можливі разом з інтернет-еквайрингом.

Виділяють такі переваги:

  • збільшення кількості клієнтів;
  • зріст продажів, середніх чеків;
  • покращення безпеки розрахувань;
  • доступ до пільгових програм.

Буквально кілька секунд й оплата вже пройшла. Раніше для бізнесменів це було мрією, оскільки іноді перекази серйозно затягуються. Зараз же все можна зробити просто та швидко. Саме еквайринг робить так, щоб оплата картками була можливою, як онлайн, так і в класичних магазинах. Його можуть використовувати не тільки фізичні, а ще й юридичні особи.

Як налаштувати виплати на картки

Фізичні термінали відсутні – немає необхідності купувати їх та встановлювати на торговій точці, брати їх в оренду теж не доведеться, щоб використовувати еквайринг для бізнесу. Краще застосовувати спеціальні програмні модулі, які банки інтегрують з офіційним сайтом юридичної особи.

Для проведення транзакцій підійдуть будь-які карти, навіть віртуальні. Головне, щоби суми на рахунку було достатньо для здійснення операції. Важливо не забувати, що у такого терміналу комісія вища, ніж у торгового, проте вона йде на забезпечення посиленої безпеки. Якщо на картці не буде необхідної суми, то сплатити послуги не вийде.

Виплати на картки налаштовуються автоматично. Для цього в системі необхідно прописати всі банки та платіжні системи, які можна використовувати для взаємодії з еквайрингом. Після цього програма буде підтягувати картку та проводити різноманітні фінансові операції.

Другие записи автора

Комментарии