Традиційні подарунки та оригінальні презенти для батька | ZI.ua
Акция закончилась

Традиційні подарунки та оригінальні презенти для батька

15 августа 2022, 20:25

Традиційні подарунки та оригінальні презенти для батька

День народження або професійне свято — завжди відповідальна подія. Навіть якщо батько не планує гучного святкування, варто його потішити корисним презентом. Подарунок татові може стосуватися його професійної діяльності, особистого захоплення, родини. Маму здивувати завжди легше, ніж батька. Тож в останньому випадку доведеться шукати щось традиційне й корисне або оригінальне й захопливе, як-от сертифікат на враження.

ТОП-8 традиційних подарунків татові

Якщо бюджет обмежений, краще віддати перевагу подарунковому сертифікату. Як варіант, можна купити універсальну картку Giftmall. Вона відкриває доступ до всіх товарів і послуг, зібраних в онлайн-каталозі. Краще вибирати сертифікат в інтернет-магазин. Асортимент там більший, та і товар можна замовити з доставкою додому. До списку традиційних подарунків, котрі можна вручити батькові на важливе свято, варто віднести:

  1. Ручку з іменним гравіюванням. Канцелярія — корисна річ. Не тільки в офісі, але й в повсякденному житті. Записати список покупок, поставити свій підпис в банку або на прийомі в лікаря.
  2. Планер. Якщо батько займається власною справою, допоможіть йому організувати свій час і спланувати найближчі зустрічі.
  3. Шкіряний портфель, гаманець або рюкзак. Якісні аксесуари люблять всі чоловіки.
  4. Фірмові запонки. Такий презент стане гарним варіантом для батька у віці. Дозволить виглядати солідно.
  5. Кошик з фруктами або набір з солодощами. Татові буде приємно отримати такий смачний і корисний подарунок. Також можна подумати над тим, аби презентувати набір елітного алкоголю, чаю або кави.
  6. Масажер. Після важкого робочого дня завжди хочеться розслабитися. Йти на масаж немає часу, тому масажний кабінет можна організувати вдома.
  7. Спортивний одяг. Кросівки й кепка — незамінні атрибути міського стилю життя. Тож такий презент точно стане в пригоді.
  8. Годинник. Якщо батько не вірить в погані прикмети, то годинник стане ідеальним варіантом.

Оригінальні подарунки для батька

Перше, що спадає на думку, — іграшка-антистрес. Батько — це та людина, у якої завжди все добре. Він завжди підтримає й дасть пораду, навіть якщо всередині бореться з власними демонами. Тож такий подарунок згодиться як на роботі, так і вдома.

Якщо батько має певне хобі, то найкращий варіант — подарувати йому щось тематичне. Наприклад, риболовні снасті або пристрій нічного бачення для полювання. Підійде також набір для виготовлення домашнього декору власноруч. Можливо, батько колекціонує монети або квитки.

Батько обожнює відпочинок з друзями й перегляд спортивних матчів? Вручіть йому один з найкращих подарунків в його житті — крафтове пиво й набір снеків у дерев’яній коробці. Для любителів відпочинку на природі знадобляться садові меблі, інструменти для роботи з рослинами, набір шампурів.

Насправді варіантів традиційних і оригінальних подарунків безліч. Достатньо слухати свого батька, аби віднайти вдалу ідею!


Другие записи автора

Комментарии