ТОП-5 найкорисніших речей під час блекауту | ZI.ua
Акция закончилась

ТОП-5 найкорисніших речей під час блекауту

28 января 2023, 08:02

ТОП-5 найкорисніших речей під час блекауту

Життя під час постійних відключень світла змушує українців шукати нові засоби, щоб максимально адаптуватися до нинішніх умов. Генератори, зарядні станції, сонячні панелі - дорогі, проте ефективні засоби енергонезалежності.

Проте, пересічному громадянину не треба витрачати десятки тисяч, щоб покращити життя без світла. Всього кілька покупок значно поліпшать ваші домашні справи та відпочинок після роботи. А бонуси в онлайн казино дозволять розслабитися в цей непростий час: https://igrovyeavtomati.com.ua/bonusy-na-den-narodzhennya/

Найбільш корисні покупки під час блекауту: ТОП-5

Ми зібрали ТОП корисних покупок, які стануть у пригоді кожному під час блекаутів:

  1. Діодна стрічка з батарейками (акумулятором) та вимикачем.

В першу чергу, варто запастися джерелом освітлення для годин без централізованої електрики. Найкраще обирати таке освітлення, яке може працювати від батарейок, пальчикового акумулятору чи з USB-шнуром, який можна під'єднати до павербанку.

Для кімнати універсальною є діодна стрічка на батарейках чи акумуляторі. На відміну від джерела точечного освітлення, діодною стрічкою можна підсвітити майже всю кімнату. Вона дає більше освітлення, ніж декоративні гірлянди, так як не має декоративних елементів. Діодна свічка є досить дешевою. Можна знайти варіації різного кольору, включаючи холодний чи теплий білий.

Для найкращого освітлення, рекомендується розташовувати діодну стрічку на фоні блискучою поверхні чи спрямовувати світло на біле тло, яке його розсіє.

  1. Ліхтарик на акумуляторі.

Ліхтарики - річ першочергової необхідності. Проте, якщо користуватися ними щоденно - то ніяких батарейок не напасешся.

Тому рекомендується купувати ліхтарі зі встроєним акумулятором. Його достатньо підзарядити під час включення світла.

Альтернатива -  купити акумулятор розміром зі стандартну батарейку з пристроєм перезарядки. Його можна використовувати у всіх джерелах світла, які працюють на батарейках відповідного розміру.

  1. Павербанк з сонячною батареєю.

Якщо гадаєте, яку саме модель павербанка придбати - обирайте той, що оснащений сонячною батареєю. Такий УМБ можна підзаряджати на вікну навіть тоді, коли світла немає. Взимку швидкість підзарядки від сонячної батареїне дуже велика. Проте з настанням весни такий павербанк стане набагато практичнішим, ніж інші.

  1. Підставка для нагрівання чайною свічкою.

Ще одна дрібничка, яка значно покращує повсякденне життя - це маленька підставка для нагрівання. Зверху ставиться чашка чи тарілка, знизу підставки - поміщається свічка. Таким чином можна нагріти чай, розігріти суп чи інші рідкі страви.

На такій підставці не звариш складних страв. Проте, вона не виділяє шкідливих речовин та не може вибухнути - на відміну від туристичного пальника.

  1. Термос.

Навіщо готувати в темноті, якщо можна зберігати їжу теплою? Рекомендуємо купити одразу дві речі: термос та термосумку. У термос можна налити чаю чи навіть супу. Рідина буде зберігатися гарячою кілька годин. Термосумка тримає тепло гірше. Проте вона також збереже страви теплими годину-дві після їх приготування.


Що варто купувати

Сьогодні багато бізнесів схопилися за блекаут, як за можливість підзаробити. З усіх сторін пропонується багато цікавих речей, здатних значно полегшити час без світла.

Проте, чи всі вони потрібні особисто вам? Рекомендуємо двічі подумати, перш ніж робити чергову покупку. Інакше матимете купу речей, якими так ніколи й не скористалися.

 

Другие записи автора