Кращим на Чемпіонаті світу з параплавання став маріуполець | ZI.ua

На Чемпіонаті світу з паралімпійського плавання кращим став маріуполець

7 серпня 2023, 15:36 | Спорт | Маріуполь 1725
Поділитися:

Маріуполець Олександр Комаров посів перше місце на Чемпіонаті світу з параплавання-2023. Про це розповіла прес-служба Маріупольської міськради.

Змагання проходили у Манчестері. Плавці з Маріуполя вже здобули для збірної України кілька медалей та встановили нові світові рекорди. А саме – Олександр Комаров і Данило Чуфаров.

Олександр Комаров поповнив скарбничку української збірної ще однією медаллю. Він посів перше місце на дистанції 100 метрів у вільному стилі S5. Напередодні Олександр відзначився  «бронзою» в естафеті на дистанції 4х50 м.

Данило Чуфаров встановив рекорди. Пловець посів перше місце на дистанції 100 метрів батерфляєм у класі S11 (серед спортсменів з порушеннями зору) та встановив світовий рекорд – 1:00.66 хвилини. Ще один рекорд встановив Данило на цих змаганнях — дистанція 200 метрів комплексним стилем у класі SM11.

В цілому збірна Україна у командному заліку посіла друге місце.