Ягідний сезон розпочався, що призвело до зниження цін на полуницю | ZI.ua
Акция закончилась

У Костянтинівці значно подешевшали ранні овочі та ягоди

16 травня 2024, 12:04 | Бізнес | Костянтинівка 4302
Поділитися:
У Костянтинівці значно подешевшали ранні овочі та ягоди
Фото - автора

Через погодні умови ягідний сезон у Костянтинівці, як і у всій Україні, розпочався, як мінімум, на два тижні раніше, ніж звичайно.

Тож і ягоди продовжують дешевшати. У підприємців ціни на полуницю знизилися на 20%, і сьогодні її продають у середньому по 150 грн за кілограм.А дачники, які вирощують ягоди у невеликих кількостях, продають кілограм домашніх ягід за ціною, починаючи від 80 грн. По 100 грн сьогодні продавали і дуже ранню черешню, але її на ринках поки що небагато.І майже на 50% впали ціни на свіжі огірки, їх пропонують у середньому по 40-50 грн за кіло.

Господар одного з магазинів на Центральному ринку розповів, що везуть, дуже схожі на вигляд і до смаку на домашні, огірки з Покровки Дніпропетровської області. Там їх вирощують у великій кількості, от і знижують ціни на оптових ринках.За останній тиждень на 20-30 відсотків знизилася вартість ранньої капусти та кабачків.

 А ось овочі минулого року трохи подорожчали, бо зберегти їх до пізньої весни складно. Але навіть при цьому ціни залишаються цілком доступними для покупців.


Новости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ