Волонтер добровільно здав правоохоронцям боєприпаси | ZI.ua
Акция закончилась

Волонтер добровільно здав правоохоронцям боєприпаси

29 октября 2015, 12:35 | Криминал 4161
Поделиться:
Волонтер добровільно здав правоохоронцям боєприпаси

27 жовтня волонтер з м. Котовська Одеської області знайшов у лісопосадці поблизу села Кодемо Артемівського району ящик з боєприпасами. Чоловік добровільно здав артемівським правоохоронцям 7 пострілів до гранатомета, 42 гранати й більше 3 тисяч патронів різного калібру. Міліція вживає заходів щодо утилізації небезпечної знахідки.

Як розповів начальник Артемівського міського відділу міліції СергійЧернишев, 27 жовтня в міліцію звернувся 30-річний житель міста Котовська Одеської області. Чоловік приїхав в Артемівськ як волонтер для надання допомоги українським військовим. Займаючись заготівлею дров у лісопосадці біля села Кодемо, він знайшов ящик з боєприпасами, які добровільно здав співробітникам артемівської міліції.

У дерев'яному ящику знаходилися 7 пострілів до ручного протитанкового гранатомета (РПГ-7), 6 порохових зарядів для стрільби з РПГ-7, 42 гранати для автоматичного станкового гранатомета (АГC-17) «Полум'я», 253 патрони калібру 12,7 мм, 378 патронів калібру 7,62 мм, 2514 одиниць набоїв калібру 5,45 мм, а також 6 сигнальних патронів для ракетниць.

Небезпечна знахідка була прийнята міліціонерами на зберігання для подальшого знищення.

Правоохоронці нагадують, що згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особи, які добровільно здали до органів внутрішніх справ зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, які незаконно знаходяться в них, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Прес-служба Артемівського МВ ГУМВС України в Донецькій області — mvs.gov.uaНовости партнеров


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии